Gizlilik Politikası

Datanetworksource.com gizlilik politikası sayfalarımızı ziyaret eden siz değerli takipçilerimizin bütün kişisel bilgilerini sayfalarımızda bulundukları an itibariyle elde edilmiş olan verilerini hukuki yollarla koruma altına alan ve yine hukuki tabanla oluşturulmuş olan bir metindir ve bu Metin içerisindeki tüm kurallar sizin kişisel bilgilerinizi koruma prosedürlerini düzenlemektedir.

Gizlilik politikası metni içerisindeki kişisel bilgiler kavramını açacak olursak takipçilerimizin isim, soy isim, e-posta adresi, telefon numarası, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası, yaşadıkları ülke, şehir, ilçe gibi detayları kapsamaktadır. Ayrıca sayfalarımızı Ziyaret ederken kullanmış olduğunuz akıllı telefon markası, işletim sistemi, bilgisayar markanız ve yine işletim sistemi gibi veriler elde edilmektedir. Bahsetmiş olduğunuz bütün detaylar bir araya geldiğinde gizlilik politikasındaki kişisel bilgiler kavramı oluşmaktadır.

Google gizlilik politikası hükümleri tamamen bizim sayfalarımızda yerini bulmaktadır. Böylece dünyanın en büyük arama motoru tarafından belirlenmiş olan hassas ve hukuki ölçütlere birebir riayet edilerek sizlere yansıtılıyor ve tüm verileriniz güvence altına alınıyor.

Datanetworksource.com kişisel verilerinizi üçüncü şahıslarla hiçbir şekilde paylaşmıyor gizlilik politikasında da bahsedildiği üzere kesinlikle sizden alınmış olan veriler izniniz olmadan ticari amaçla veya ar-ge çalışmaları ile hiçbir kurumda ve kişi ile paylaşıma satılmamaktadır

Datanetworksource.com çerez politikası kapsamında sayfalarınıza ve tarayıcılara yerleştirmiş olduğumuz çerezler üstünden bilgilere ulaşmaktayız. Bu bilgiler ar-ge çalışmaları için kullanılıyor. Elde ettiğimiz veriler özellikle istatistik amaçlı olarak sitenin geliştirilmesinde ve size daha kaliteli bir şekilde hizmet verilmesinde devreye sokulmalıdır. Ancak ilerleyen süreçte herhangi bir şekilde reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı olarak bu veriler kullanılacaksa mutlaka size dönüş sağlanacaktır.

Editörlerimiz verilerinizi hiç kimseyle paylaşmadığı gibi aynı zamanda sayfalarımızı ziyaret eden bütün kullanıcılar birbirlerinin verilerini hiçbir şekilde ulaşamazlar ve göremezler. Ancak internet saldırıları, korsan saldırılar neticesinde çeşitli veriler ele geçirilmişse bundan dolayı web sitemiz sorumlu tutulamamaktadır.

Takipçilerimizin sayfalarımızda tamamen güvenilir bir formatta hizmet alabilmesi için dizayn edilmiş olan Datanetworksource.com gizlilik politikası web sitemizi ziyaret eden tüm oyuncular tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.